Riešenia pre vás

Žalúzie

Cif Univerzálny Odmasťovač zvládne vďaka účinnému zloženiu Multi Active System odstraniť špinu a mastnotu aj zo žalúzií na oknách.

Podlahy

Podlahu v koupelně dokonale umyjete s Cif Brilliance na podlahu Přidejte 3 víčka Cifu Brilliance do 5 litrů vody. Setřete podlahu a neoplachujte. Pokud potřebujete z podlahy odstranit usazenou špínu, nalijte přípravek na houbičku a aplikujte přímo na znečištěný povrch. Poté opláchněte.

Obkladačky aj.

Na zašlú špinu vo vani, umývadle či sprchovacom kúte použite vysoko účinný Cif Cream, ktorý je zároveň šetrný k čistenému povrchu.

Je tak jemný, že nepoškriabe ani smalt a sklokeramiku. Pre čistenie zle dostupných miest, ako sú napríklad vonkajšia strana umývadlá, sprchové kúty, kohútiky, alebo škáry medzi kachličkami, použite Cif Kúpeľňa Ultrafast čistiaci sprej nebo nebo univerzálny sprej Cif Actifizz.

Na vodný kameň usadený v odtoku a na kohútikoch použite Cif Power & Shine Kúpelňa. Nastriekajte na povrch, nechajte chvíľu pôsobiť a potom zotrite.

Dlážka

Dlážku v kúpeľni dokonale umyjete s Cif Brilliance na dlážku. Pridajte 3 vrchnáky Cifu Brilliance do 5 litrov vody. Zotrite dlážku a neoplachujte. Pokiaľ potrebujete z dlážky odstrániť usadenú nečistotu, nalejte prípravok na špongiu a aplikujte priamo na znečistený povrch. Potom opláchnite.

Vaňa, sprcha a umývadlo

Na zájdenú nečistotu vo vani, umývadle alebo sprchovom kúte použite vysoko účinný Cif krém, ktorý je súčasne šetrný k čistenému povrchu. Je tak jemný, že nepoškriabe ani smalt a sklokeramiku.

Pre čistenie zle dostupných miest, ako sú napríklad vonkajšia strana umývadla, sprchové kúty, kohútiky, alebo škáry medzi obkladačkami, použite Cif kúpeľňa Ultrafast čistiaci sprej alebo univerzálny sprej Cif Actifizz. Na vodný kameň usadený v odtoku a na kohútikoch použite Cif Power & Shine Kúpeľňa. Nastriekajte na povrch, nechajte chvíľku pôsobiť a potom zotrite.

Obkladačky

Na obkladačky a škáry medzi nimi použite Cif kúpeľňa Ultrafast čistiaci sprej alebo univerzálny Cif Actifizz sprej. Nastriekajte sprej na obkladačky, nechajte chvíľku pôsobiť a potom zotrite handričkou.

Zrkadlá

Cif Okná a sklo čistiaci sprej Ocean rýchlo odstraňuje šmuhy zo zrkadla a pritom zanecháva povrch žiarivý. Nastriekajte, zotrite a je to hotové!