Riešenia pre vás

Kuchynská linka a skrinky

Pre každodennú starostlivosť o vašu kuchynskú linku a skrinky odporúčame Cif Power & Shine Kuchyňa> sprej alebo Cif Actifizz. Stačí len nastriekať, zotrieť a je to! Na usadenú špinu môžete použiť taktiež Cif krém, ktorý vyčistí aj zdanlivo nevyčistiteľné.

Chladnička

Vrchná časť a dvere chladničky sa postupom času pokrývajú prachom a mastnotou z kuchynských výparov. Krémový čistiaci prípravok Cif krém alebo sprej Cif Power & Shine Kuchyňa to zvládne na jednotku. Vyčistí a nepoškrabe! Tieto prostriedky môžete použiť taktiež na vyčistenie chladničky zvnútra.

Drez a nerezové povrchy

Na drez a ostatné nerezové plochy alebo aj nerezové hrnce použite Cif Nerez čistiaci sprej, ktorý účinne odstraňuje mastnotu, škvrny od vody a ostatné nečistoty. Nastriekajte na povrch, nechajte niekoľko sekúnd pôsobiť a potom zotrite vlhkou špongiou a opláchnite. Pre ešte lepší výsledok povrch po opláchnutí vysušte.

Mikrovlnné rúry a šporáky

Mikrovlnné rúry - pre každodennú starostlivosť o vašu kuchynskú linku a skrinky odporúčame Cif Power & Shine Kuchyňa. Sprej stačí nastriekať na znečistený povrch, zotrieť vlhkou handričkou a mastnota je ihned preč!

Rúry a sporáky - akrylové vnútro v mikrovlnných rúrach ich vonkajšiu časť z nerezovej ocele vyčistíte pomocou Cif Univerzálneho Odmasťovača. Abrazívne čistidlo na tento typ povrchov nepoužívajte. Na odstránenie mastnoty zo šporákov môžete opäť hravo siahnuť po Cif Univerzálnom Odmasťovači, pretože okrem vysokej účinnosti je známy aj svojou šetrnosťou k citlivým povrchom ako je sklokeramika alebo nehrdzavejúca oceľ. Sklokeramickú dosku nechajte pred aplikáciou prípravku vychladnúť. Na odstránenie odolnejšej špiny nechajte pôsobiť prípravok o pár minút dlhšie.