Riešenia pre vás

Plastové hračky

Vytiahli ste po zime starú trojkolku, na ktorej sa drží usadená nečistota? Naneste na špongiu Cif krém a nečistotu jednoducho zotrite. Cif krém vyčistí aj zdanlivo nevyčistiteľné!

Gril

Pred každým grilovaním, rovnako ako po grilovaní by sa mal rošt na grilovanie vypáliť. Vypaľujeme tak dlho, dokiaľ sa z neho neprestane dymiť. Potom rošt vyčistíme špeciálnou kefou. Zaschnuté mastné škvrny na veku grilu alebo po jeho stranách a stopy od dymu najľahšie odstránime pomocou Cif Rúra & Gril čistiaci sprej. Pomôžeme si ešte špongiou na riad. Mastné škvrny je potreba takto pravidelne odstraňovať, nenechávať ich ani na vnútorných častiach grilu, pretože mastnota sa potom pevne uchytí a narúša povrch grilu.

Záhradný nábytok

Pre každodennú starostlivosť o váš záhradný nábytok odporúčame sprej Cif Actifizz. Nastriekajte sprej aj na ťažko dostupné miesta a potom zotrite handričkou. Na usadenú nečistotu použite Cif krém abrazívny čistiaci prípravok. Pomocou navlhčenej špongie alebo handričky naneste na čistený povrch, potom ľahko zotrite a umyte vodou.