Skip to content
Hero Video

Vráťte radosť do svojho okolia

Chceme vrátiť krásu vášmu okoliu a zlepšiť tak úroveň vašej pohody, radosti a bezpečnosti. Pozrite, ako vieme s Cifom prinavrátiť krásu aj do Vášmu okoliu.

Aký má vplyv krása na pohodu

Krása stimuluje pozitívne emócie a fyzickú i duševnú pohodu. Prinavrátením pôvodnej krásy dôležitým priestorom nášho okolia sa v nás stupňuje pocit radosti, hrdosti a vytvárame si pozitívne vzťahy. V Cife je našou misiou prinavrátenie krásy miestam vo Vašom okolí; myslíme si, že takto najlepšie pomôžeme komunitám, aby čo najlepšie prosperovali. Dajte zbohom nečistote, privítajte krásu!

 • CIF komunita - ikona srdca

  Spojme sa

  Náš projekt Ahoj krásne Slovensko! je dôkazom, že spolupráca pri obnovovaní pôvodnej krásy nášho okolia v ľuďoch umocňuje pocit spolupatričnosti s ich komunitou.

 • CIF komunita - ikona slnka

  Prinavráťme radosť

  Keď je o komunitu dobre postarané, jej členovia sa usmievajú. Táto jednoduchá vec prinavracia do susedstiev radosť a zvyšuje tak duševnú pohodu ich obyvateľov.

 • CIF komunita - ikona domu

  Spolu to dokážeme

  Náš projekt Ahoj krásne Slovensko! doteraz ovplyvnil život tisícov ľudí. Pôvodnú krásu sme prinavrátili zatiaľ 3 miestam v Prievidzi, Leviciach a Liptovskom Mikuláši, ale to je len začiatok našej cesty.

 • Usmievajúci se dobrovoľníci pred čistiacou súpravou CIF

  Držte sa pokynov na našej stránke, ako zaregistrovať Váš návrh

  Povedzte svojim priateľom a známym aby hlasovali za Vami navrhnuté miesto a zvýšte tak šance, že práve Vášmu miestu prinavrátime zašlú krásu!

 • Špinavá a zničená budova s graffiti

  Navrhnite miesto, ktorému treba navrátiť zašlú krásu

  Viete o mieste, ktoré je pre Vás a Vaše okolie dôležité a potrebuje skrášliť? Nominujte ho do projektu Ahoj krásne Slovensko a možno práve Vami navrhnutému miestu prídeme prinavrátiť zašlú krásu už za nedlho!

  Nominujte svoju oblasť

Pozrite sa na našu poslednú renováciu