Skip to content
CIF - usmievajúci sa muž pri čistení budovy

Náš cieľ

Cif je presvedčený, že pekné a čisté okolie pozitívne vplýva na našu duševnú pohodu. Chceme k nej prispieť tisícom ľudí zveľaďovaním krásy čistiacimi aktivitami.

Obnova krásy našich domovov a miest

 • CIF - čistý a lesklý dom

  To, čo nás obklopuje, je dôležité

  Naše mestá sa rozpadávajú, ulice sú čoraz škaredšie a to všetko v nás vyvoláva pocit nepohody a neistoty. Cif je presvedčený, že by sme nemali žiť v nepeknom svete, ktorý negatívne vplýva na naše zdravie.

 • CIF - smile ikona

  Aký má krása vplyv na naše zdravie

  Je vedecky dokázané, že estetika pozitívne stimuluje emócie a zdravie. Cif verí, že prinavracaním pôvodnej krásy priestorom okolo nás podnecuje v ľuďoch pocit radosti, hrdosti a spolupatričnosti.

 • CIF - ikona skupiny ľudí

  Širší dosah

  Zveľaďovaním lokalít a susedstiev prostredníctvom projektu Ahoj Krásne Slovensko a obnovovaním zašlej krásy priestorov okolo nás Cif zároveň podporuje Ciele trvalo udržateľného rozvoja Organizácie Spojených Národov, obzvlášť cieľ č. 11: „Premeniť mestá a ľudské obydlia na inkluzívne, bezpečné, odolné a trvalo udržateľné.

O Cife: História návratu ku kráse

Pri svojom vzniku v roku 1969 Cif vyvinul svoj prvý produkt za účelom odhalenia krásy našich domovov. Náš Cif krém vznikol s prísľubom odstránenia aj tých najvzdorovitejších nečistôt bez poškodenia povrchu.

CIF - Ahoj krásne Slovensko tričko
CIF - usmievajúca sa pani, ktorá sa odráža v krásne čistom povrchu

Cif svoje produkty neustále zdokonaľuje, aby pomáhal ľuďom a prinášal kontinuálne nadpriemerné výsledky: čistotu bez poškodení, šmúh a škrabancov. Náš čistiaci personál dosahuje úžasné výsledky a prináša tak do vášho domova a okolia radosť. Rozlúčte sa s nečistotou, zoznámte sa s krásou.