Skip to content
event detail alt text

Obnovte krásu čistením s CIFom

min

:
2

read

3

Download packs

Sme presvedčení, že krásne domovy a krásné miesta okolo nás nás robia šťastnejšími. Výrobky CIF obnovujú krásu priestorov a prinášajú vám tak radosť.

Zoznámte sa s čistiacimi výrobkami CIF

Hľadáte čistiaci prostriedok, ktorý dokonale vyleští vaše vodovodné kohútiky, kuchynský sprej, ktorý pomôže obnoviť zašlú krásu vašej rúry na pečenie alebo čistič podláh, ktorý je tak účinný, že dlážka po jeho použití odráža váš úsmev? Už nehľadajte.

CIF krém

Nepopierateľná klasika, náš multifunkčný CIF krém dokáže viac než len vyčistiť povrch – zanecháva ho žiarivým a bez akýchkoľvek zvyškových stôp po čistení, čím mu v plnej miere prinavracia jeho pôvodnu krásu. Náš CIF krém vznikol za účelom odstránenia aj tých najvzdorovitejších nečistôt bez poškodenia povrchu.

Cif spreje do kúpelní a kuchýň

Potrebujete kúpeľňový a kuchynský čistiaci prostriedok, ktorý si poradí aj s tými najsilnejšími škvrnami? Vyskúšajte sadu Power & Shine. Navráti krásu všetkým typom povrchov v domácnosti. Na povlaky od mydla a vodný kameň je tu Cif kúpeľňa, na odstránenie mastnoty v kuchyni je tu kuchynský sprej, ktorý zanecháva za sebou žiarivý povrch bez akýchkoľvek stôp po čistení.

Cif na podlahy

Vyberte si to najlepšie z našej ponuky čističov podláh, ktoré netreba oplachovať a po ktorých nezostávajú stopy. Naše viacúčelové tekuté čističe podláh rovnako skvelo poslúžia na vyčistenie podlahy s príjemnou vôňou, ktorá prevonia váš domov.

Čistiace utierky Cif

Cif čistiace utierky sú ideálnym riešením pre vyčistenie všetkých viditeľných aj nevideteľných nečistôt vo vašej kúpeľni a kuchyni. Naše utierky Cif sú biorozložiteľné a ich špeciálne s technológiu odpudzujúcou kvapky vody z nich robia skvelého pomocníka pri prataní. Cif verí v sprístupnenie a zachovanie krásy pre každodenné potešenie všetkých. To je dôvod, prečo už viac ako 50 rokov produkty Cif odstraňujú aj najhoršiu nečistotu bez poškodenia povrchov a zaisťujú perfektné výsledky.